Proč si vybrat X-Tron ???

X-Tron je technologická společnost zaměřená na vysoce výkonné elektrické skútry, která přinesla do našich dojíždějících nástrojů novou revoluci! Zde si můžete koupit elektrické skútry v rozmezí od 1 000 W do 8 000 W. Téměř všechny moje skútry jsou duální bezkartáčové motory. Naše rychlost je o 5% vyšší než u stejného modelu na trhu a cena je nižší. Aby země EU mohly rychle přijímat zboží, založili jsme sklady v České republice a Polsku. Kupujte nyní, užívejte si života.

Elektrická koloběžka první třídy

Durante tanto tiempo, la industria de los scooters eléctricos dio pequeños pasos hacia adelante mientras se adhería en gran medida al status quo. Pero esa era se acabó. El X-TRON es nuestra pequeña revolución para darle la vuelta al mercado. Con una potencia sin precedentes, un rendimiento excepcional, un diseño compacto pero robusto y algunas de las mejores especificaciones, el X-TRON T10PRO no se trata de "más" o incluso "mejor", es una obra maestra de innovación completamente nueva, hecha correctamente. aquí en suelo de Polonia. Y a diferencia de otras empresas de scooters, X-Tron no se basa únicamente en el control de calidad de fábrica. Tomamos el asunto en nuestras propias manos, porque nos preocupamos mucho. Después de dejar el fabricante, el T10PRO se probó extensamente en una instalación diseñada a medida para exponer cualquier posible debilidad de diseño. Entonces, cuando compra el T10PRO, está comprando el resultado de cientos de horas de investigación y refinamiento, todo lo cual culmina en uno de los scooters más confiables del mercado, el X-TRON T10PRO

VELKÝ VÝKON 2 000 W PRO NEPRECEDENTOVANÝ VÝKON

X-TRON T10PRO je poháněn dvěma vysoce účinnými bezkartáčovými motory, každý o výkonu 1000 W. Má celkem 2000W maximálního okamžitého výkonu. T10Pro, poháněný dvěma 25 ampéry, nabízí nejlepší zrychlení v našem sortimentu. Díky maximální rychlosti až 40 MPH *se X-Tron T10PRO okamžitě stává jedním z nejrychlejších elektrických skútrů na trhu. Ať už tedy hledáte okamžitou elektrickou akceleraci nebo splynete s rychlostí městského provozu, T10PRO vás tam dostane. * Nejvyšší rychlost může být ovlivněna podmínkami jízdy, stavem vozidla a profilem řidiče.

VÝZVA GRAVITACE, OČEKÁVÁNÍ VÝZVY

X-TRON T10PRO je vybaven zcela patentovanou konstrukcí odpružení zvanou Five-Part Suspension System. Přední použití čtyř pružin namísto dvou a zadní použití jedné pružiny přineslo revoluci v možnostech tlumení a nabízí dynamické cestování. Kromě toho je tento vysoce výkonný představec vybaven dvěma speciálně navrženými pneumatikami, které jsou extrémně široké pro lepší přilnavost a kontrolu, a naplněné vzduchem pro větší tlumení nárazů. Tyto robustní pneumatiky, vysoké 10 palců a široké 3,25 palce, se solidní světlou sedmipalcovou světlou výškou, jsou ideální volbou pro jízdu po městě, stezce i hybridní jízdě.

Vhodný pro všechny výšky a hmotnosti

S rámem měřícím 41 až 47 palců na výšku, 23 palců na šířku a 45 palců na délku je Phantom jedním z nejjemnějších a nejkompaktnějších skútrů ve své třídě. Jeho platforma měří 8,5 x 21 palců a je vybavena speciální opěrkou nohou pro stabilní ovládání a pohodlnou jízdu. Navzdory své relativně lehké konstrukci se na tento skútr vejde téměř každý. Za prvé, má rám, který váží 77 LB s maximálním jmenovitým zatížením 330 LB. Díky tomu máte koloběžku, která se pohodlně hodí téměř všem jezdcům.

Téměř dokonalý design

Bezpečnost je základem všeho, co děláme. To znamená, že X-TRON T10PRO je silný, houževnatý a stabilní v místech, na kterých nejvíce záleží, včetně dvojitého vyztuženého dříku a krku. Nejpůsobivější je, že převládá tam, kde většina elektrických skútrů nedosahuje: jeho skládací mechanismus. Díky našemu patentovanému designu T10PRO nedělá kompromisy. Skládá se za méně než tři sekundy a nabízí tři nezávislé bezpečnostní mechanismy. Zapomeňte na komplikované systémy a nespolehlivé designy a obejměte koloběžky, jaké mají být: jednoduché, spolehlivé a intuitivní. T10PRO má také bezpečnostní funkce, jako je klíčovaný start a určený uzamykací bod v krční mezeře skútru. Tyto detaily mohou být malé, ale ve vašem každodenním životě mohou jít dlouhou cestou. Nyní můžete od svého skútru také odejít s klidem, že je bezpečně uzamčen tam, kde jste jej nechali.

BRZDA V ČASU

T10Pro má přední a zadní hydraulické / kotoučové brzdy s EBS, které zajišťují stabilní brzdnou sílu. Dobře působí brzdná dráha při 15 MPH (25 KMH) a 25 MPH (40 KMH), která vám umožňuje plynulé zastavení.

OSVĚTLIT CESTU

Při navrhování T10pro jsme v ničem neslevili, včetně světel. Phantom snadno osvětlí vozovku výkonným 1000 lumenovým světlometem, zatímco dvě světla na přední palubě zajistí, že zůstane viditelný z více než jednoho úhlu. Mezi zadními směrovkami ovládanými řídítky a vyhrazeným brzdovým světlem můžete být viditelní jako každé auto na silnici. Bezpečnost je zásadní. Na rozdíl od skutečného vzhledu je tento T10pro vybaven výkonnými světly, která zajišťují, že budete vždy vidět a budete vidět.

ZÁRUKA NA VÝROBEK

Pokud má výrobek v záruční době následující problémy, poskytne prodejce produktů v rámci zajištění kvality kompletní poprodejní servis.

NÁHRADNÍ DÍLYPROBLÉMYZÁRUČNÍ LHŮTAOBSAH SLUŽBY
MotorPorucha při běžném používání12 měsícůOprava zdarma
Plynový pedálSelhání (není způsobeno 6měsíční bezplatnou údržbou nebo vnější silou)6 měsícůOprava zdarma
OvladačPorucha při běžném používání12 měsícůOprava zdarma
BaterieNelze nabít nebo je dosah příliš 500krát nebo 6 bezplatných oprav krátce po nabití500krát o 6 měsícůOprava zdarma
Tělo rámuPokřivené nebo poškozené při běžném používání12 měsícůOprava zdarma

Pozornost:

Aby byla zajištěna vaše bezpečnost při používání, nerozebírejte ani neupravujte výrobek. To způsobí některá nepředvídatelná bezpečnostní rizika. Na produkty, které jsou rozebrány nebo upraveny bez svolení, se nevztahuje bezplatný záruční servis. V záruční době není selhání nebo poškození způsobené následujícími příčinami v rozsahu kvality

Záruka:

1. Není řádně udržován v souladu s tímto návodem k použití. 2. Poškození nebo nesprávná funkce způsobená používáním produktu k nebezpečným účelům, například kaskadérským výkonům. 3. Demontujte bez povolení nebo použijte náhradní díly jiných značek. 4. Neomezené používání, dopravní nehoda nebo jiné nárazy 5. Jízda na neobvyklé silnici způsobuje poškození nebo poruchu. 6. Použití komerčního pronájmu nebo nevhodné použití bez oprávnění? Neodolatelná katastrofa

Pozor 2:

Záruka na produkt musí být v souladu se záručním listem, originálním nákupním certifikátem nebo dokladem poskytnutým každým prodejcem. Uložte jej prosím pečlivě.

Záruka

Záruka spokojenosti

Vysoce kvalitní výrobky a vaše spokojenost je zaručena

Bezpečnostní prohlídka

Platby z nejpopulárnějších a nejbezpečnějších platebních metod na světě

Skvělá hodnota

konkurenceschopné ceny všech našich exkluzivních produktů

Doprava po celém světě zdarma

Doba zpracování 3-5 pracovních dnů. Předpokládané doručení mezi 7-10 pracovními dny